NÁŠ DOMEČEK
Nabízíme ubytování k příležitostnému přespání skupiny do 30 osob.
 • K dispozici je předsíňka, WC a tři místnosti (každá velikosti školní třídy) vybavené a zařízené jako studentská čajovna, herna stolních a deskových her a v té poslední naleznete stolní fotbálky a šipky. Spaní je možné na matracích nebo na koberci. Pitná voda a topení je v celé budově.

 • Vybavení klubu k zapůjčení - varné konvice, mikrovlnka, hrníčky, kalebasy a čajové soupravy, talíře, příbory, hrnce, elektrický dvouplotnový vařič, hudební nosiče na přehrávání - MC, CD, MP3, sportovní náčiní, sto stolních a deskových her + hlavolamy, knihovnička...

 • Město Třebíč a okolí
  Také je možné si zapůjčit lodě na vyjížďku po řece Jihlavě až na Dalešickou přehradu.
  Nedaleko se nachází městský park a les.
  Do centra a na náměstí je to pět minut chůze.
  V Třebíči je možné navštívit památky zapsané na seznamu UNESCO – baziliku sv.Prokopa, židovské město, židovský hřbitov, synagogu.
  V rámci pobytu lze také navštívit plavecký areál, horolezeckou stěnu, kina aj.
  Studentský klub může sloužit i jako východiště do malebné přírody v okolí Třebíče – chráněné území Pojihlaví a Pooslaví, zřícenina hradu Rokštejn a památky v okolí - Telč, Jihlavu aj.

  Ubytovaným bude zapůjčena složka obsahující všechny důležité informace o městě, kultuře, využití volného času v době pobytu, mapy města, turistické mapy ( 1 : 50 000 ).
Cena ubytování: 60,- Kč / osoba / noc
50,- Kč / osoba / noc pro členy Halahoje či SPJF

Informace a objednávky:
Mgr. Vít Oplatek – Klub HALAHOJ
Otmarova 22 – 674 01 Třebíč
mobil: 604 251 512 / oplatekv@atlas.cz

ČAJOVNA

Aromatická vůně čaje, jemná melodická hudba a k tomu útulné prostředí. V úterý zde nalezneš klidné posezení, ale živější páteční večer ti dá možnost poznat něco nového - koncerty, debaty, přednášky, cestovatelské besedy, promítání fotek a videí z akcí a další programy. K tomu ti vždy milá a usměvavá obsluha nabídne široký výběr čajů (více než 40 různých druhů) pouze za takřka symbolický vstupní poplatek. K zapůjčení též nabízíme mnoho zajímavých knih.

dřevěný domeček za tělocvičnou v areálu katolického gymnázia
úterý: od 17:30 do 21 hodin
pátek: od 18:30 do 23 hodin


čajník aneb co vám nabídneme


HERNA STOLNÍCH A DESKOVÝCH HER

Přijít může každý. Nemusíte nic umět, nic znát, vše vám rádi vysvětlíme. Kromě spousty klasických her - šachy, go či člověče, nezlob se apod. - vám nabídneme i několik desítek her takzvaných moderních společenských - her, o nichž neplatí, že na ně jste již staří, her, které vás neomrzí ani podesáté, her, jež procvičí váš mozek přemýšlením i vaši bránici smíchem. Nevíte-li o co jde, zde je pro vás stručný popis. A až vás hraní natolik vyčerpá, že již neuzvednete figurku, stále budete mít možnost změřit své síly s nejrůznějšími hlavolamy.

Máme největší výběr stolních her v kraji Vysočina a to přes 120 druhů her všech možných typů. Kromě toho máme bohatou sbírku hlavolamů a dva stolní fotbálky. Hry jsou určeny pro hráče všech generací, od dětí přes teenagery, dospělé až po seniory.

dřevěný domeček za tělocvičnou v areálu katolického gymnázia
úterý: od 15 do 18 hodin


herní menu aneb seznam některých našich her